Apie Inflowers gelių studiją

About us photo

Rekvizitai:

Flora ir menas, MB
Įmonės kodas: 306294775
El. paštas: info@flowerbar.lt
Tel. nr.: + 370 699 24919
Jonažolių g. 1, 04134 Vilnius

Apie Inflowers

inna

Aš esu Ina, asmeninė floristė ir renginių dekoratorė, pasiryžusi praturtinti Jūsų kasdienybę prabangių gėlių žavesiu ir geromis emocijomis.

InFlowers misija yra suteikti Jums galimybę nuolat džiaugtis ir stebinti savo brangiausius žmones.
Mano aistrą , gėles, kuria pati gamta. Neįprasta žiedų formų gausa, jų kvapų derinys ir įvairių spalvų subtilūs atspalviai suteikia galimybę su dėmesiu kiekvienai detalei, kurti unikalius floristikos sprendimus įvairioms progoms – nuo “Gėlių prenumeratos” Jūsų verslui iki išskirtinių vestuvių dekoracijų.

Esu įsitikinusi, kad kiekviena proga yra verta šventės, o kasdienybės akimirkos gali būti papuoštos žavesiu, kurį suteikia gėlės.

 

Norime padėkoti už nuostabias puokštes mūsų Mamoms 🙂 Grįšime dar nekartą. Likome labai patenkinti maloniu bendravimu, idėjų įgyvendinimu, laiku pristatytomis puokštėmis. Ačiū 🙂 Tikrai rekomenduojame 🙂

Inflowers Paslaugos

Vestuvių Dekoravimas
Vestuvės yra vienas svarbiausių gyvenimo momentų, o Inflowers čia, kad padėtų jums paversti jas tiesiog nepakartojamomis. Mes ne tik sukuriam žiedų kompozicijas, bet ir pasirūpinam visapusišku vestuvių dekoravimu. Nuo banketo salės papuošimo iki automobilio dekoracijų, mes įgyvendiname jūsų svajonės vestuves su profesionalizmu ir aistra.

Plačiau apie vestuvių dekoravimo paslaugą →

 

Gėlių Prenumerata Verslui
Suprantame, kaip svarbu sukurti teisingą įvaizdį ir atmosferą verslo aplinkoje. Todėl siūlome individualiai pritaikytas žiedų prenumeratas verslui. Reguliariai pristatysime šviežias, stilingas ir įspūdingas žiedų kompozicijas jūsų biurui, viešbučiui ar bet kuriai kitai verslo erdvei. Mūsų žiedai ne tik praturtins jūsų erdvės išvaizdą, bet ir padės sukurti pozityvų ir kvapnų darbo aplinką.

Plačiau apie gelių prenumeravimo paslaugą →