Vestuvinės puokštės

Paieška pagal kainą

-

Populiarūs produktai

Nuotakos puokštė
Nuotakos puokste Klasika scaled
GELTONAPUOKSTE scaled

Vestuvinės puokštės

Kaip išsirinkti tobulą vestuvinę puokštę nuotakai

Išsirinkti vestuvinę puokštę yra vienas iš svarbiausių momentų ruošiantis vestuvėms. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti vestuvinę puokštę:

 1. Atsižvelkite į vestuvių temą ir spalvas: Vestuvinė puokštė turėtų derėti prie jūsų vestuvių temos ir spalvų paletės. Tai padės sukurti harmoningą bendrą vaizdą.
 2. Įvertinkite suknelės stilių: Jūsų vestuvinės suknelės stilius taip pat turėtų būti svarbus veiksnys renkantis puokštę. Pavyzdžiui, paprastai suknelėms tinka minimalistinės puokštės, o išskirtinėms ir prabangioms suknelėms - didesnės ir ryškesnės puokštės.
 3. Pasirinkite mėgstamas gėles: Vestuvinė puokštė yra labai asmeniška dalis, todėl svarbu, kad joje būtų jūsų mėgstamiausios gėlės. Tai gali būti gėlės, turinčios ypatingą reikšmę jūsų santykiuose.
 4. Atsižvelkite į sezoniškumą: Sezoniškos gėlės ne tik atrodo gražiai, bet ir yra ekologiškesnis pasirinkimas. Taip pat jos dažnai yra pigesnės ir šviežesnės.
 5. Pagalvokite apie dydį ir formą: Puokštės dydis ir forma turėtų būti patogūs nešioti ir atitikti jūsų kūno tipą. Pavyzdžiui, aukštesnėms ir stambesnėms nuotakoms tinka didesnės puokštės, o smulkesnėms - mažesnės ir subtilios.
 6. Konsultuokitės su floristu: Profesionalus floristas gali pasiūlyti patarimų, kaip geriausiai suderinti puokštę su jūsų suknele, vestuvių tematika ir asmeninėmis preferencijomis.

Puokštės Nuotakai Pagal Sezoną

Kiekvienas metų laikas siūlo skirtingas galimybes vestuvinėms puokštėms, atspindinčioms sezono ypatybes ir spalvas. Štai keletas idėjų, kokias vestuvines puokštes dovanoti nuotakai skirtingais metų laikais:

Žiema

 1. Baltų ir sidabro atspalvių puokštė: Baltos rožės, kalėdinės žvaigždės (poinsettias), sidabro spalvos detalės ir eukaliptas sukuria žiemišką ir šventišką įspūdį.
 2. Sniego gėlės ir krištolas: Baltos amarilis, anemonės ar net dirbtinis sniegas puokštėje gali sukurti stebuklingą žiemos atmosferą.

Pavasaris

 1. Šviesių ir gyvybingų spalvų puokštė: Tulipanai, narcizai ir peonijos suteikia spalvingumą ir atspindi pavasario atgimimą.
 2. Pastelinių atspalvių puokštė: Pavasarį labai tinka švelnios spalvos, pavyzdžiui, švelniai rožinės, gelsvos ar melsvos gėlės, tokios kaip frezijos ar ranunkulės.

Vasara

 1. Ryškios ir spalvingos puokštės: Vasarą puikiai tinka spalvingos rožės, gerberos, žibutės. Spalvos gali būti sodrios ir ryškios, atspindinčios vasaros energiją.
 2. Laukinių gėlių puokštė: Laukinės gėlės, pavyzdžiui, mėtos, rudbekijos ir medetkos, suteikia natūralumo ir lengvumo įspūdį.

Ruduo

 1. Rudeniniai atspalviai: Rudeniškos puokštės su chrizantemomis, lelijomis ar rudens lapais. Spalvos gali būti gelsvos, oranžinės, rudos ir raudonos.
 2. Tekstūrinės puokštės: Įtraukite įvairias tekstūras, pavyzdžiui, beržo žievę, sausus vaisius, lapus ir net nedidelius moliūgus, kurie suteiks puokštei unikalumo.

Kokius žodžius reikia sakyti įteikiant vestuvinę puokštę?

Įteikiant vestuvinę puokštę, yra svarbu pasirinkti žodžius, kurie atspindėtų jūsų jausmus ir šios ypatingos dienos svarbą. Štai keletas pasiūlymų:

 1. "Ši puokštė - kaip mūsų meilės simbolis, nuostabi ir amžina."
 2. "Tegul šios gėlės būna mūsų laimingos ateities pradžios pranašas."
 3. "Kaip šios gėlės žydi, taip ir mūsų meilė žydės per visą gyvenimą."
 4. "Šios gėlės yra taip pat gražios kaip tu šiandien, mano brangioji."
 5. "Kiekviena šios puokštės gėlė - kaip žodis meilės eilėraštyje, kurį rašome kartu."
 6. "Ši puokštė simbolizuoja pradžią mūsų bendram keliui, pilnam džiaugsmo ir spalvų."
 7. "Teikdama tau šias gėles, aš teikiu ir savo širdį."