Gimtadienio puokštės

Paieška pagal kainą

-

Populiarūs produktai

Nuotakos puokštė
Nuotakos puokste Klasika scaled
balionas

Gimtadienio puokštės

Gėlės Mamos Gimtadieniui

Dovanoti gėles mamai per gimtadienį yra nuostabus būdas parodyti savo meilę ir dėkingumą. Štai keletas puikių pasirinkimų:

 1. Orchidėjos: Jos simbolizuoja grožį, eleganciją ir stiprybę, puikiai tinka išreikšti pagarbą ir meilę mamai.
 2. Rožės: Rožinės rožės yra puikus pasirinkimas, nes jos reiškia dėkingumą ir pagarbą. Baltos rožės taip pat gali būti tinkamos, simbolizuodamos tyrumą ir meilę.
 3. Tulipanai: Šie žiedai yra pavasario simbolis ir gali atnešti šilumą bei spalvų į mamą gimtadienį. Jie taip pat simbolizuoja meilę.
 4. Lelijos: Lelijos simbolizuoja motinystę ir dėkingumą, todėl jos yra puikus pasirinkimas mamai.
 5. Gvazdikai: Gvazdikai yra tradiciniai Motinos dienos žiedai, tačiau jie taip pat puikiai tinka gimtadienio proga. Rožiniai ir balti gvazdikai simbolizuoja meilę ir dėkingumą.

Gėlės Tevo Gimtadieniui

Dovanoti gėles tėvui per gimtadienį gali būti neįprastas, bet labai prasmingas gestas. Čia yra keletas pasiūlymų, kokias gėles galima dovanoti tėvui:

 1. Orchidėjos: Šios gėlės yra puikus pasirinkimas dėl jų išskirtinumo ir elegancijos. Jos gali simbolizuoti tėvo išskirtinumą ir stiprybę.
 2. Chrizantemos: Jos yra tradiciškai vyrų gėlės daugelyje kultūrų, simbolizuojančios tvirtumą ir sveikatą.
 3. Geltonos rožės: Nors raudonos rožės dažniausiai siejamos su romantika, geltonos rožės yra puikus pasirinkimas tėvui, nes jos simbolizuoja draugystę ir džiaugsmą.
 4. Irisai: Šios gėlės simbolizuoja išmintį ir pasitikėjimą, puikiai tinka švęsti tėvo išmintį ir vadovavimą.
 5. Tulipanai: Raudoni tulipanai simbolizuoja meilę, o geltoni - šviesumą ir linksmumą, abu variantai gali būti tinkami dovanoti tėvui.

Gėlės Žmonos Gimtadieniui

Dovanoti puokštę žmonai per gimtadienį yra puikus būdas parodyti jūsų meilę ir įvertinimą. Renkantis puokštę, svarbu atsižvelgti į jos asmeninį skonį, mėgstamas gėles ir spalvas. Štai keletas pasiūlymų:

 1. Mišrių Rožių Puokštė: Įtraukite įvairių spalvų rožes, kurios simbolizuoja įvairias jausmų atspalvius - meilę, dėkingumą, draugystę. Tai gali būti labai asmeniškas ir prasmingas pasirinkimas.
 2. Elegantiška Orchidėjų ir Kalų Puokštė: Šios gėlės dera eleganciją ir išskirtinumą, puikiai tinka norint parodyti, kokia ypatinga ir brangi jūsų žmona yra.
 3. Peonijų ir Frezijų Puokštė: Peonijos yra puikus pasirinkimas dėl jų sodrios spalvos ir malonaus kvapo, o frezijos pridės lengvumo ir šviežumo pojūtį.
 4. Spalvinga Tulipanų ir Gerberų Puokštė: Jei jūsų žmona mėgsta spalvas ir gyvybingumą, ši puokštė bus puikus pasirinkimas. Įvairiospaliai tulipanai ir gerberos pridės žaismingumo ir linksmybės.
 5. Lelijų ir Chrizantemų Puokštė: Ši puokštė derina lelijų kilnumą ir chrizantemų tvirtumą, simbolizuodama gražius ir ilgalaikius santykius.

 

Dovanoti gėles žmonai per gimtadienį yra nuostabus būdas parodyti jūsų meilę ir dėmesį. Keletas pasiūlymų, kurios gėlės gali būti puikus pasirinkimas:

 1. Raudonos rožės: Jos yra meilės simbolis ir puikiai tinka išreikšti gilius jausmus. Raudonos rožės yra klasikinis ir romantiškas pasirinkimas.
 2. Orchidėjos: Šios egzotiškos gėlės simbolizuoja meilę, grožį ir stiprybę. Jos yra puikus pasirinkimas norint parodyti, kiek jūsų žmona jums reiškia.
 3. Lelijos: Jos simbolizuoja motinystę ir gražumą, ir gali būti puikus pasirinkimas, jeigu norite pabrėžti žmonos savybes kaip šeimos širdies.
 4. Peonijos: Šios gėlės simbolizuoja laimę ir sveikatą, taip pat yra susijusios su meile ir romantika.
 5. Tulipanai: Ypač pavasarį, tulipanai gali būti spalvingas ir žaismingas pasirinkimas, simbolizuojantis meilę ir naują pradžią.